Diákjuniális 2017

Ebben az évben is megrendezésre került a méltán híres balassagyarmati Diákjuniális a 2016/2017 tanév utolsó tanítási napján, mintegy lezárva is azt.

A rendezvényen a balassagyarmati középiskolák vettek részt, köztük a nyírjesi RIDENS is. A művelődési háztól induló felvonulás után 15-15 perces műsorokat adtak elő az iskolák. RIDENS-es ifjaink közül Mészáros Árpi Fenyő Miklós dalával (Csavard fel a szőnyeget) indított, majd “Adod előre” c. saját szerzeményét adta elő. A műsort Bedegi Dorella, Mátyás Misi és Kutka János “Nyár van” (Neoton Família) c. dala zárta nem kis sikerrel.

Gratulálunk a fiataloknak a szerepléshez, köszönjük a közreműködést és, hogy ezekkel a produkciókkal is öregbítették intézményünk jó hírnevét! Büszkék vagyunk rátok! 😉

A produkciókról készült videó itt tekinthető meg:

Diákjuniális 2017- RIDENS

Diákjuniális 2017 – RIDENS produkciók: Mészáros Árpád: Csavard fel a szőnyeget (Fenyő Miklós) Mészáros Árpád: Adod előre (saját dal) Bedegi Dorella, Mátyás Mihály, Kutka János: Nyár van (Neoton Família)

Kommentelj! ;-)