Felvételi 2018/2019

Ideiglenes felvételi jegyzék a 2018/2019. tanévre

Tisztelt Szülők, kedves Felvételiző Diákok!

Iskolánk nyilvánosságra hozza a felvételre jelentkező diákok besorolását. Az oktatási azonosító mellett feltüntettük, hogy melyik diák melyik tagozatra nyert felvételt. A lista az összes olyan tanulót tartalmazza, aki valahányadik helyen megjelölte intézményünket.

Felmerülő kérdéseikkel keressenek bennünket bizalommal a 06-35-300-352 telefonszámon.

FONTOS! Amennyiben a velünk történő megbeszélés után az eredeti jelentkezés módosítására van szükség, azt az általános iskolában tudják a szülők kérni, 2018. március 21-22-én.

Miután az Oktatási Hivatal minden iskola felvételi eljárását összesíti és kialakítja a végeredményt, iskolánk 2018. április 27. –ig küldi meg a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak.

Az ideiglenes felvételi lista IDE kattintva tölthető le PDF formátumban!

Kommentelj! ;-)