Május végi programok

Május végén sem unatkoztak a RIDENS Kollégium diákjai és nevelői

Május 23-ára egy nagy népszerűségnek örvendő lovasprogramot szerveztünk intézményünk tanulóinak. Kovács Ferencék Patvarcról érkeztek hozzánk, segítségükkel a diákok lovagolhattak, és kipróbálhatták a lovaskocsikázást is. A programból senki nem maradhatott ki, a jelen lévő diákok mindegyike örömmel vett részt a programon.

Lovaglás 2018

28 new photos · Album by RIDENS Balassagyarmat-Nyírjes

Május 24-én a kollégiumban megtartottuk a nyárváró délutánt, amelynek keretében az udvaron bográcsban babgulyást főztünk. A délután folyamán nagyon erős széllel és özönvízzel hatalmas zivatar érkezett, ám még ez sem tudta elvenni senki lelkesedését és jókedvét. A jóízűen elfogyasztott vacsora után kihirdettük a FIFA bajnokság, valamint a szobatisztasági verseny eredményét, és megjutalmaztuk az arra érdemes tanulókat is. Végül a napot egy bulival zárták a diákok.

Nyárváró bográcsolás 2018.

28 new photos · Album by RIDENS Balassagyarmat-Nyírjes

Kommentelj! ;-)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.